Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miattam korházba került a...

Miattam korházba került a kistesom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szovak fáj a torkom,ès nagyon köhögök,kiderült hogy hörgőgyulladásom van. Mondták itthon hogy ne menjek hozzá,mert jobban elkapja (őis beteg volt,de kezdett kigyogyulni) de èn akkor is puszilgattam,stb...

Aztán lázasodott...semmivel nem megy le a láza,korhazba kerult ma,ès nagyon restelkem magam :(

Kiderult kisebb tudogyuszija van,de a korházba sem tudnak vele mit csinálni nem megy le a láza,furdettek mar stb...

Ugye nem lessz semmi baja??

Ki tudjak gyogyitani?

Èn 14/L

Ő ebbe a honapba 1 eves lessz



2015. nov. 8. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Az orvosok mindent megtesznek azért, hogy meggyógyuljon! "Jó" lecke volt, ezentúl sokkal jobban vigyázol majd rá.
2015. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
76%

Jobbulást a kistestvérednek! Ne vádold magad, nem készakarva ragasztottad rá a bacikat. Lehet, hogy puszi nélkül se kerülhettétek volna el, lehet, hogy mástól kapta el.

Most jó kezekben van, a kórházban figyelnek rá, minden rendben lesz. Segíts otthon, amennyit csak tudsz, mert gondolom, a szüleid nagyon sokat lesznek a tesód mellett. Ennyi, amit most tehetsz.

És persze neked is jobbulást.

2015. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem a Te hibád. Családon belül nálunk is minden létező betegség megtalál előbb-utóbb mindenkit, és lehet, h kistestvéred a puszijaid nélkül is elkapta volna. Tény, h jobb lett volna, ha a puszilgatás elmarad, de legközelebb jobban oda fogsz figyelni erre.
2015. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobban van a kistesód? és te? :-) remélem igen...
2015. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!