Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 éves fiammal és 3 éves...

2 éves fiammal és 3 éves lányommal elég sürün járunk a dokihoz. Havi 1 hét tutti itthon vannak a családi napköziből. Másoknál is ez a helyzet? Milyen sürün látogatok dokit?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen nálunk is ez, illetve havi 1 hétnél többet van itthon a 4 évesem.
2015. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Fiam 4 éves, ez a 3. éve közösségben. Az első két évben az őszi-téli szezonban az volt a menet, hogy max. 3 napot bírt, utána két hetet otthon volt. Mindkét évben ki kellett vennem egy-egy egész hónapra, hogy végre össze tudjam kaparni valamennyire.

Ez az év eddig jól megy, nagyon bízom benne, hogy túl vagyunk a nehezén.

2015. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most kezdte az ovit a fiam szeptemberben. Nsgyon féltem, hogy mennyit lrsz beteg. Eddig csak nàthás volt, amivel nem mentünk orvoshoz. Remélem ez így is marad. Erős immunrendszere van úgy látszik.
2015. dec. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Havi 1 hét? Az nem is vészes. Az én fiam tavaly 2 évesen kezdte a csanát, az ősz-tél-tavasz katasztrófa volt. Összetettem volna a két kezem, ha csak havi 1 hetet lett volna itthon. Most 3,5 éves, ez az év már sokkal jobb (lekopogom), mondjuk nyomom bele a vitaminokat az tény.
2015. dec. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!