Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor jöhet helyre a hasmenés...

Mikor jöhet helyre a hasmenés végre a kicsi fiamnál?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak szerda óta van olyan tejszagú hadmenése hányt is párszor de az elenyésző!

Doktornő irt fel Hidrasec babyt

Annyit elértünk hogy ma is volt ugyan 3x hasmenése de voltak màr benne darabok is!

Meg Biogaia cseppet ,is adok neki!

Máig alig eszik ,de ma elkezdett normálisan inni, tápszert is alig fogadja el!

Kiszáradva nincs , de most nagyon megijedtem mert ilyen még nem volt a másik két gyerekemnél,teljesen elveszett vagyokszegenykèmet annyira sajnálom ,ráadásul kicsi 14 hónapos és csak 9000gr,kicsi súlyal is született 2920gr-mal,ezért is féltjük annyira!!

Tápszert még mindig alig fogadja el!!


2015. dec. 12. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 3 higabb széklet az már nem hasmenés, úgyhogy jó úton halad.Adj neki Smectat, répa levet, az is segít.
2015. dec. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán eltarthat egy hétig is. Ráadásul én azt tapasztaltam magamon és a gyereken is, hogy a Hidrasec nem egy erős gyógyszer. Nem olyan, mint mondjuk az Immodium, hogy beveszek egy szemet és mint, amit elvágtak. Nálunk más vált be a gyereknél (egy kanalas bizmutos szer, de most a Hidrasec mellé nem merném adni).
2015. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen mindkettőtöknek

De az érdekes hogy nem erős gyógyszer mert a Snecta csak 3mg a Hidrasec meg 10mg

2015. dec. 13. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt a Smecta 3 gr, nem 3 mg, másrészt pedig a kettőnek nem ugyanaz a hatóanyaga,így fogalmam sincs, hogy a Smecta, vagy a Hidrasec az erősebb. Amúgy a Semctát még nem próbáltam.
2015. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!