Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős joslófájások, hasmenés,...

Erős joslófájások, hasmenés, étvágytalanság? Lehet előbb érkezik a kicsi? (35. hétben vagyok. )

Figyelt kérdés
Kicsit félek, hogy előbb jön a baba. Még 2 hetet nem ártana ha bent maradna. Szerdán annyira rosszul voltam, hogy bementem a korházba, nst 48as fájásokat mutatott csak, a méhszáj zárt. Hazaküldtek, hogy pihenjek, ha erősödnek a fájások menjek újra. Tegnap, és ma is hasmenés, nagyon nincs étvágyam. Ráadásúl itt vannak ezek a jó kis frontok is... Vélemény??
2012. jan. 13. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat, jó lenne még kihúznod két hétig legalább. A babának még nagyon kellene azaz idő. Hogyha meg erősödnek a fájások, irány a kórház.
2012. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azert az megnyugtato, h a mehszaj zart volt! Szerintem nem feltetlenul fog hamarabb jonni, ilyenkor mar lehetnek joslok. Nalam pl tobbszor volt hasmenes terhesseg alatt, etvagytalan is vagyok allandoan. Sokat faj a hasam is, pedig csak 30 htes vagyok.

De ha jonne is mar, nem lenne baj! Ugyhogy ne aggodjal! Elso babamat 35 heter szultem ( pont 35re), es semmi baj nem volt.

2012. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kibírod, de bármelyik pillanatban légy résen. Nekem semmi nem utalt arra, hogy előbb fog jönni a baba, aztán jött egy hidegfront, és teljesen váratlanul lecsapott rám a jósló, másnap hajnalban szültem is. 9 nappal jött korábban a babám.
2012. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemmel az utolsó három héten minden nap "szülni akartam". A 35-38-ig. (5 perces jóslók másfél órán át pl, majd leálltak) És én már nyitva is voltam. És nem első gyerek volt, tehát a pihenésre fordítható időm nem volt túl sok...


Ha teheted, pihenj egész nap. Egy hetet még várjatok! :o)

A zárt méhszáj szerintem is jót jelent. És szerintem felesleges plusz CTGkre "berohangálni" a kórházba, engem az ilyen "kiruccanások" mindig megviseltek. Ha otthon pihensz, azzal jobban jársz. Ha valóban beindulna, azt észre fogod venni, akkor persze menni kell...


És amennyire tudod, "agyban döntsd el", hogy még nem szülsz.

Vehetsz meleg kádfürdőket, vagy zuhanyt, azok enyhítik a jóslókat mindig, vagy le is állítják teljesen.


Szülésznőm nekem estére fél pohár vörösbort is ajánlott (csak vöröset!), és tényleg bejött, ellazultam tőle éjjelre, tudtam aludni-pihenni.


Legjobbakat!

2012. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont most jön ez a hóviharos front, szerintem az tesz be. Hozzánk most érkezett meg. Ma voltam már háromszor wc-n, nem ettem ma még sok mindent és a baba is feszítget. Sztem tuti ez a front!
2012. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!