Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Holnap az egészségügyben...

Holnap az egészségügyben munkanap van, vagy már ünnepnap? Gyerekorvost felhívhatom holnap?

Figyelt kérdés

Másfél éves lányomnak érdes légzése van, hallani és a hátát fogva érezni is. Mellé köhécsel. Rövideket, de gyakran, és főleg alvás közben.


Sajnos belsős infó, hogy ügyeletbe a kevésbé jó orvosokat teszik, így szívesebben keresném a saját gyerekorvosunkat, de nem tudom, hogy a holnapi nap minek számít.


2015. dec. 23. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ünnepnap, már le kellett dolgozni a holnapot.

Bocsi gondolom nem egy órája lett beteg a kislányod, igy marad az ugyelet, ha szerencséd van akár a saját dokitok is ügyelhet.

2015. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vitted ma? Holnap már nincs rendelés.
2015. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pár órája kezdődött, már rendelési idő után. Mivel semmi más tünete nincs, jókedvű, eszik, iszik, nem lázas, egyelőre figyeltem, hogy hogyan alakul a dolog.

Most alszik, néha felköhög, de nem sír, alszik tovább. Reggel meglátom, hogy javul-e spontán, vagy fennáll még a furcsa légzése.

2015. dec. 23. 22:21
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos itt területi alapon van az ügyelet (a doki területen kívüli ellátásban foglalkozik vele).

Az ügyelettel már volt dolgunk, az orvos piaszagúan érkezett és kézmosás nélkül túrt a gyerek szájába. Emiatt talán érthető, hogy fenntartásokkal kezelem ezt az ügyeletet...

2015. dec. 23. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez mellé még gyorsan kapkodja a levegőt? Mert az én fiamnak most hörghurutja van, ezekkel a tünetekkel. Ő is 1,5 éves.
2015. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A légzés üteme normális, csak van egy macskadorombolásra emlékeztető "mellékzörej" hozzá.
2015. dec. 23. 22:33
 7/8 A kérdező kommentje:

Előkapartam egy ismerős ismerősét, aki nyugalmazott gyerekorvos és ilyen lehetetlen időben is felhívhattam.

Azt mondta, hogy a fogzás miatti nyál és a slejm csorog hátra, az okozza.

Inhaláltatni kell meg ágyról lelógatott fejjel az orrába csepegtetni, hogy leszedje a cuccot és akkor elkezd tisztulni az egész rendszer.

2015. dec. 23. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még mindig így lélegzik, vidd az ügyeletre inkább! Ugyanez volt a fiammal, majdnem kórház lett a vége. Pedig én elvittem időben, de naponta jártunk vissza, mert nem javult. Kúpot kapott, hidegpárásító kellett a szobájába. Antibiotikum, stb. Pedig ő már nagy, 6 és fél éves. Így kezdődőtt, ajogy írtad. Aztán már hangja sem volt, és fulladt is. Légcső és garatgyuĺladás..
2015. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!