Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A dokinőnk nem adta be a 3...

A dokinőnk nem adta be a 3 hónapos oltásnál a DTPa+IPV+Hib védőoltást?

Figyelt kérdés
Csak a Meningococcus-C ellen kapta meg a lányom az oltást. Lassan megyünk a 4 hós oltásra. Furcsáltam a dolgot, de nem firtattam. Nem tudom miért nem kapta meg. Meglesz ettől még a védettsége?

2015. dec. 31. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom se kapta meg, majd 4 hónaposan fogja.
2015. dec. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém most nem kapott oltást. Mikor először jött ki a védőnő hozott egy lapot, az eredeti példány szerint lenne oltás 3 hósan de át van húzva, 4 hónaposan kettőt is kap. Lehet, hogy mostanában változott/változik az oltási rend. Megkapnak mindent nyugi. :)
2015. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. dec. 31. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Az év elején Pentaxim (diftéria, szamárköhögés ,gyermekbénulás, HiB, tetanusz)oltóanyag hiány miatt átütemezték az oltást 2, 4, 6 hónapra, és a 18 hónapos oltást 21 hónaposan adják majd. A Pentaxim hiány rendeződött.
2015. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!