Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nagyfoku szorulás? 13 éves...

Nagyfoku szorulás? 13 éves lányrol van szó.8-9 napja nem volt neki széklete. Rendessen eszik mindent gyümölcsöt is. De mégis semmi. Mit csináljak hogy sikerüljön. Tegnaptol már a hasa is fáj neki.

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Joghurt szilvalével, kérsz valamilyen hashajtót a gyógyszertárban vagy elviszed orvoshoz.
2016. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vidd el az ügyeletre,és kérjetek vmi hashajtót.
2016. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Készíts neki anyalevélből teát, de óvatosan mert elég erős hatása van. Ez rendbe teszi neki biztosan ami beszorult. Ha iszik ilyen teát, utána ne nagyon menjetek el sehova otthonról. Ha nekem problémám volt este megittam 8 körül és reggelre 6-7 óra felé meglett a hatás. Én jobban szeretem mint a hashajtókat , mert ez gyógynövény.
2016. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe: [link]


Megiszik belőle két decit, egy órán belül rendbejön. Pocsék íze van, de használ.

2016. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A férjem a múlt héten evett csicsókát, híres hashajtó hatásáról....
2016. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzáoszlásokat. Megyek és veszek amit találok amit irtatok.
2016. jan. 9. 12:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább orvos kéne pratikák helyett, mielőtt bélcsavarodást kapna.
2016. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne kockáztass, ne higyj az ilyen kuruzsló természetgyógyászoknak, ahogy az előző válaszoló írta, orvos kell ilyenkor, ORVOS!
2016. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!