Ha a gyerekorvos kimegy házhoz, beteg gyerekhez, ki mennyi pénzt ad neki?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Haziorvosnak rendelési időben? Semmit. Maganorvosnak pedig annyit, amennyit kér
2016. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
2000ft-ot szoktam,rendelés előtt,vagy után jön.Itt van egy köpésre a rendelő,gyalog max 5 perc.
2016. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
55%
2-3eFt. Az orvosnak kötelessége kimennie akkor is, ha nem adsz semmit, ugyan úgy, mint a pincérnek...
2016. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a háziorvosra vonatkozik és kizárólag rendelési időben, utolsó. Ha szombat este felhívod, nem kötelesség kimenni
2016. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kijött a doktornénink. Kb 5 percnyire van a rendelő, munkaidő után jött, hétköznap volt. Eddig nem volt rá szükség, hogy kihívjuk, de most muszáj volt. 2000-ret adtam neki, szó nélkül elfogadta.
2016. jan. 15. 17:18
 6/6 socy82 válasza:
46%
Nem értem a megjegyzést minek kellett. "szó nélkül elfogatta" Ennek van egy kis keserű negativ sugallata. HA zavar akkor ne add neki ha meg adod akkor meg ne zavarjon. Mit kellett volna tennie? Vonakodni köszönöm nem?? Minek ez a szinjáték...Ha adnak fogadd el.
2016. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!