Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a 4 évesednek 2 hete beültetett grommet tubus már nincsen benn?

Figyelt kérdés
2 hete tette be a gégész altatásban a tubust. 1 hete voltunk kontrollon, minden rendben talált. Ma a gyerekorvosnál jártunk, hogy igazolást kapjunk arról, hogy egészséges és mehet oviba. A gyerekorvos is belenézett a fülébe és szólt, hogy ő nem látja a tubust. Normális, hogy 2 hét alatt kiessen egy tubus? Visszavigyem a gégészhez? Vagy keressek egy másikat és inkább azzal nézessem meg? Tanácstalan vagyok, kérlek segítenétek?
2016. jan. 22. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy ő (gyerekorvos) nem látja, nem jelenti azt, hogy nincs ott.

Én simán várnék a következő FOG kontrollig, ha nincs panasz.

2016. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is benne van attól hogy ő nem látta. Ha bizonytalan vagy akkor vidd el FOGdokihoz de általában ha kiesik akkor te is látod, csak úgy nem pottyan ki és tűnik el.
2016. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!