Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Epilepsziás gyermekkel mennyir...

Epilepsziás gyermekkel mennyire változtak meg a mindennapjaitok?

Figyelt kérdés

A héten derült ki, hogy az 5 éves lányom epilepsziás. Azóta kb a széltől is óvnám, ha lehetne. Egyedül nevelem, baromira aggódom érte. Hétfőn jöttünk haza a kórházból, azóta velem alszik, és nem merem magára hagyni. Tudom, hogy ez nem jó igy. Jövő héten találkozunk a dokival, aki ír majd fel gyógyszert neki, illetve elmondja mit lehet és mit nem,

Akinek szintén ilyen betegségnél küzd a gyereke, hogyan viseltétek az első időszakot? Mennyi idő alatt szoktátok meg?


2016. jan. 28. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki3unokámon 3 évesen jött ki az epilepszia. Gyógyszer szedésével mostmár tünet mentes , 6 éves. Még egy évig kell szedni a gyógyszert és kész.Nála olyan gondok voltak, hogy pár másodpercig leblokkolt, csak nézett. Volt amikor ilyen állapotában bepisilt.
2016. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyenek a rohamai?


Az én kisfiamnál is 3 évesen derült ki, de nálunk elúszó tekintet volt a tünete a rohamnak.

Én nem éreztem azt amit te, viszont a jövője miatt aggódtam rettenetesen, és ki is készültem egyes dolgok miatt.


A gyógyszerbeállítás 3 hónap alatt sikeres lett, így azt követően már rohammentes azóta is, már 2 éve.

2016. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!