Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehet baja a kislányomnak?

Lehet baja a kislányomnak?

Figyelt kérdés

Egy ideje szedi a Marslakócska erdei gyümölcs ízű vitamint, de miután beveszi, mindig rosszul van tőle, pedig már amióta szedi, mindig imádta, én mondogattam neki hogy egy nap csak 1 szemet vehet be, most mégis rosszul érzi magát tőle, pedig az erdei gyümölcsös vitaminokat, nyalánkságokat imádja, de ez most....


Egy nagyon aggódó típusú anyuka



2016. febr. 15. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan mit takar az, hogy rosszul érzi magát tőle?


Szerintem váltsatok vitamint, ha nem esik jól neki. Nem lesz baja, de lehet, hogy a gyomrának ez nem jó. A terhesvitaminokkal is van, akinek meggyűlik a baja :)

2016. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amikor megeszi, utána azt mondja legszívesebben kiköpné, és megfájdul tőle a hasa, mondom neki hogy ne egye, de mindig sunyiba eszegeti. Azt hiszem váltunk vitamint.
2016. febr. 15. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a gond, hogy sunyiba eszegeti...
2016. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naponta, kettő naponta elég belőle egy. Mennyit eszik meg?
2016. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehát eldugni nem tudom előle, hiába teszem fel a szekrényre, mire kiszaladok ezért azért, már le is szedi, gondolom székre áll. Naponta 1-et akar enni, de vettem újat.
2016. febr. 17. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!