Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Asztmás, vagy más tartós...

Asztmás, vagy más tartós beteg gyermeket nevelő anyukák tudnátok segíteni állandó gyógyszer felíratása kérdésben? Pont most elfogyott, és előttünk a hétvége.

Figyelt kérdés
MINDIG volt itthon egy plusz bontatlan csomag a gyógyszeréből, de most ngyon béna voltam, nem figyeltem, és épp ma este elfogyott a Flixotide (szteroid, megelőző szer). Ráadásul pont most influenzás, és félek, befullad, ha két napig nem kapja. Sajnos recept sincs, hogy holnap kiváltsam. A szakorvosi jav., amire felírják, a körzetinél van, aki holnap persze nem rendel. Nekem a tüdőgondozói ambuláns lap van meg, azon rajta van a gyógyszerjavaslat. Van valami módja, hogy holnap felírassam? Ügyelet? Kórház, ahol kezelték? Ha volt már valaki ilyen helyzetben ,segítene?
2016. febr. 19. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyeletet hívd fel és kérdezd meg, hogy felírják-e. Holnap, szombat, lesz nyitva gyógyszertár, kiváltható, ha felírják.
2016. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk volt már, hogy ügyelet felírta, de nagyon könyörögni kellett. Esetleg sürgősségi?
2016. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!