Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Az afta hány nap alatt mulik...

Az afta hány nap alatt mulik el, mit kenjek rá a 7 évesemnek?

Figyelt kérdés

Már 1 hete ott van egy sárgás fehér folt a szájában, fujtuk aloe firtsttel, kaptunk gyogyszertári ecsetelőt baktériumra, nem javult, kaptunk egy antibiotikumos ecsetelöt de nem mertem bekenni vele mert allergiás tipusa gyerek orvos meg phlogosolos ecsetelést mondott, most azt probáljuk ki,hanem válik be akkor az antibiotikumos ecsetelőt fogom használni.

Hogy létezik az hogy semmi nem kissebbiti? Lehet nem afta? A fogász látta ma, de fiatal nem nagyon gyözött meg. Van ötlet mi jo rá gyereknek mi válik be. Köszönöm


2016. febr. 22. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Naturland Borax Glicerin max 3-4 nap alatt rendbe szokta hozni
2016. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ezt kaptuk sajnos. Receptes vagy anélkül is lehet venni?
2016. febr. 22. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Anélkül is lehet.
2016. febr. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár szerintem a Glicerin nevű ecsetelő hatásosabb, de nem tudom 7 éves használhatja-e. Gyógyulás gyorsítása céljából én fogkefével meg szoktam dörgölni a sebet. Baromira fáj, de hatásos.
2016. febr. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem régebben nagyon gyakran szokott aftám lenni, minden létezőt kipróbáltam amit ajánlanak, de csak a Carbosan kenőcs vált be. Ez sem múlasztja el sajnos, de legalább nem fáj annyira. Nekem 2 hét alatt szokott elmúlni.
2016. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tantum Verdet használunk mindig.
2016. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen semmi nem volt rá jo, kaptunk egy virusölö gyogyszert és az 3 nap alatt eltüntette neki!
2016. márc. 7. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!