Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hós kötelező oltás után...

3 hós kötelező oltás után (amit most 4 hónaposan kapott meg) nagyon lázas a pici. Belefér?

Figyelt kérdés
a 2 hónapos után is nagyon lázas volt. ma kérdeztem az orvost, azt mondta biztosan nem lesz megint lázas, erre most estére 39,3 popsiban. persze adtam neki kúpot és már lejjebb ment. de akkor lehet ez az oltástól? (alaposan megvizsgálta előtte.)

2016. febr. 23. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet tőle persze.
2016. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, minden oltás után normális.
2016. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én minden oltás helyére vizes ruhát tettem annakidején, és egy kávéskanál panadol bébiszirupot adtam neki.
2016. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit magas. Ez a lemért hőfok vagy ebből még lejön 5 tized?

Ha le is jön, akkor is magas kicsit, de lehet az oltástól, a szervezet reagálhat így. Ha ismétlődik a láz v. nehezen csillapítható, akkor vidd orvoshoz, lehet hogy lappangott benne valami vírus v. baci, mikor az oltást megkapta, de még nem volt jele.

Én a nagyobbik fiammal jártam így anno, mikor a 15 hós oltást kapta. Ügyeleten kötöttünk ki, mert valami vírus lappangott benne, mikor megkapta az oltást. Először én is úgy voltam, hogy az oltással jár, de mikor második napja is többször visszalázasodott, akkor ügyeletre mentünk.

2016. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindnekinek, most (másnap reggel) már minden rendben. de szerintem is magas volt.
2016. febr. 24. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!