Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mik a tapasztalatok a Révész...

Mik a tapasztalatok a Révész utcai gyerek ügyeletről?

Figyelt kérdés
Lányom tegnap délutántól lázas, 39-40 fokos. Kijönnek ilyenkor? Vagy nekünk kell bevinni? Sokat kell várni?

2016. febr. 27. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi egyszer vittük be este a fiamat, kb 15 percet kellett várni, mert voltak előttünk. Teljesen normális volt az orvos.

A védőnőm nekem azt mondta, hogy ha indokolt, kijönnek.

Mekkora a lányod? Szerintem a láz magában nem akadály, h bevigyétek.

2016. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! 6 éves a lányom, a lázon kívül más tünet nem nagyon van, nagyon ritkán köhög, a torka fáj, enni nem nagyon tud, de inni iszik rendesen. 15 perc várakozás az tényleg semmi, olyanokat hallottam, hogy fél napokat kell várni.
2016. febr. 27. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyes.

Egyszer hányó (másfl éves) gyerekhez hívtuk ki őket, húzták a szájukat, hogy nem jönnek ki. Mondtam, hogy én meg random nhányó gyereket nem kötök be a gyerekülésbe, hogy belélegezze a hányadékát.

Puffogva kijöttek. A sofőr piaszagú volt, a "doktornő" kézmosás nélkül turkált a gyerek szájában.


Egyszer pedig bevittük, akkor normálisak voltak, bár kissé erőszaosnak kellett lenni, hogy ne menjenek ki címre, hanem előtte még vizsgálják meg.

Szóval erősen függ attól, éppen ki van ügyeletben.

2016. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!