Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 11 hónapos kisfiam pisiléskor...

11 hónapos kisfiam pisiléskor morog és szakaszosan jön neki a pisi kb 1 hónapja. Miért lehet ez a morgás és szakaszos pisilés?

Figyelt kérdés
Pelenkát nem váltottunk neki (születésétől pampers premium care és nappalra a activ baby dry, most már a pants-es), megfázva/felfázva nincs. A pisi nem szagos és nem túl sárga. Naponta megiszik a tápszer mellett még 2-3 dl teát.
2016. febr. 29. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nalunk a 17 hos fiam mar 2* csinalta hetekig hogy pisileskor nyogott. Elvittem orvoshoz. Megnezte a kukijat, volt vizeletvizsgalat, ultrahang. Minden negativ lett. Aztan abba hagyta. Szerintem egyszerue csak tetszett neki ahogy hangot ad neki. Azt nezd meg hogy egyenesen pisil e
2016. febr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet húgyúti probléma is.

Én megnézetném orvossal mindenképpen.

2016. febr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hónapja csinálja? Te meg nem vitted el orvoshoz? Gratulálok!
2016. febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvolt egy komplett orvosi kivizsgalas. Labor, uh, urologus, gyerekorvos. Minden negativ. Az elsonek volt igaza, tetszik neki. Mivel mikor morog, leveszem a pelust, pisilhet a felmosovodorbe ez tetszik neki. Remelem utolso, hogy olvasod!
2016. márc. 2. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Orulok, hogy nincs baja. Minket is nagyon megijesztett.

Mikor rajottunk hogy tenyleg bohockodik megkonnyebbultunk.

2016. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!