Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyakori pisilés mitől lehet?

Haramia kérdése:

Gyakori pisilés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4,5 éves kisfiamat úgy hoztam el tegnap az oviból, hogy az óvónő jelezte, hogy nincs rendben valami, kb. 2 percenként kéredzkedik ki pisilni. Elmentünk orvoshoz, nem mutatott semmit a teszt, hazajöttünk estig kb. 2-3szor pisilt. Ma délelőtt szintén nem volt semmi, elmentünk 3 helyre, bevásárolni, végig bírta, egy pisiléssel. Hazaértünk a deleléshez, lefekvés után 3szor kéredzkedett ki, negyedikre nem akartam elhinni, hogy kell neki, de pisis lett a bugyija, azt mondta nem tudta visszatartani. Levettük, lefeküdt majd közölte, hogy pisilnie kell. Egyáltalán nem értem a dolgot, mert azt gondolom, hogyha felfázás okozná, akkor délelőtt is kellett volna kijárkálnia. Kamillás fürdőztünk este, meg 2. napja adom neki a Tőzegáfonya szirupot. De tanácstalan vagyok a továbbiakban.


Volt valakinek hasonló? Tudtok mondani valami tapasztalatot ilyen téren?


Előre is köszi a válaszokat!


2016. febr. 2. 14:49
 1/1 anonim válasza:
10 éves lányomnak nagyon hasonló volt, hónapokig! nem találtak semmit, majd egy urológus doktornő derítette ki, hogy valamilyen atípusos fertőzés okozza (teljesen negatív volt a vizelete), három hét Klacid kúrától elmúlt, de már néhány nap után lényegesen javult. Remélem megtaláljátok az okát, iszonyú kellemetlen, hiába nem fáj neki. Jobbulást.
2016. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!