Veseproblemaval ki mire jutott a gyermekevel?

Figyelt kérdés
Vesegondunk van sajnos a 2 eves kislanyommal.Bal vese kisebb mint kellene,voltunk izotopos vizsgalaton eloszor mert h visszafolyas van,most megint megyunk egy masik vizsg h megnezzek mennyire mukodik a kisebb vese.Az lenne a kerdes h ilyen helyzetben volt e vki,hogy alakult a story,ill.Győrben tudna e vki magan dokit ajanlani erre az esetre?Valaszokat elore is koszonom!

#tágulat #kisebb vese #vizelet visszafolyás
2016. márc. 3. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár ha jól tudom, nekem egyforma méretűek a veséim, viszont az egyik csak 75%-osan működik és nekem is ez volt a problémám, hogy visszafolyt a vizelet.


3 éves korom óta jártunk ellenőrzésekre anyukámmal, szedtem gyógyszert, majd később elhagytam, aztán évi egy ellenőrzés és ennyi. Soha sem éreztem semmilyen tünetét, semmilyen hátrányát, a vizsgálatokat viszont utáltam, de ennyi. Most 26 éves vagyok, 23 hetes terhes, teljesen jól vagyok.


Nem tudom segít-e, de jó egészséget a gyermekednek. :)

2016. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,kicsit biztatoan hangzik!
2016. márc. 3. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!