Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi baj van azzal ha a szülő a...

Mi baj van azzal ha a szülő a gyermekével fürdik?

Figyelt kérdés

Egy cikket olvastam ezzel kapcsolatban, hogy milyen beteg elméjű az aki a gyerekével fürdik.

Hát, én is szoktam a kislányommal fürdeni (7 hónapos), és rendkívül élvezi. Semmi hátsó dolog nincsen benne.

Borzasztónak tartom azt, hogy emberek már ebbe is minden belemagyaráznak.



2015. dec. 3. 20:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem higiénikus.
2015. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Mi nem higénikus?

A legtöbb szülő alsóneműt húz. És talán van annyi esze, hogy előtte letusol és nem nemi betegséggel ül be a gyermekével a kádba.

2015. dec. 3. 21:05
 3/28 Bella169 ***** válasza:
100%
Kislánnyal tényleg nem ajánlott együtt fürdeni de nem hátsó gondolatok miatt. Az anya hüvelyflórája más mint egy babáé. Viz pedig jó közvetítő közeg. Elég csúnya hüvelyproblémákat okozhat a kicsinél. Ezért nem ajánlott.
2015. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Na persze. Nyilvánvaló, hogy a legtöbb ilyen szülő megfürdik, mielőtt megfürdik újra bugyiban is.
2015. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
szerintem a legtobb szulo nem igy tesz..nem zuhanyzik le elotte, és alsonemut sem huznak....
2015. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%

Én is le leszek pontozva, de 4 éves a fiam, és van,hogy az apjával fürdik. Soha sem volt semmi baja.

Illetve, hála Istennek, nálunk sem nekem, sem apának nem volt ilyen baja. Vigyázunk magunkra! :)

2015. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
semmi baj nincs vele. nagyon sokszor pancsoltunk anyukammal, emlekeim szerint o nem huzott alsonemut abban az idoben nem volt még divat a tulsterilizalas....azzal egyutt en is huznek also nemut es le is zuhanyoznek elotte ha a lanyommal furdenek egyutt, egyenlore még nem furodtunk egyutt de egyaltalan nem latok benne kivetni valot, 1,5 eves amugy. A testvereimmel is nagyon sokaig egyutt furodtem (egy fiu egy lany) sot az igazi moka az volt mikor a noverem es anyukam egyutt pancsolt velem
2015. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Számomra egyértelmű, hogy én előtte megfürdöm és tiszta alsóneműt veszek fel.

A környezetemben is akik fürdenek a gyermekkel is így tesznek.

2015. dec. 3. 21:10
 9/28 anonim ***** válasza:
20%
es nem remlik h barmi gond lett volna a huvelyemmel bar az is biztos hogy akkor még azt sem tudtam hol talalhato:)
2015. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%

Én régen fürödtem meztelenül a tesóimmal. Hárman is egy kádban. 2 fiú-1 lány volt a felállás.

Nem volt semmi különös, sőt még azt se tudtuk mi az a szex. Pedig lehettünk olyan 6-7 évesek.

Persze egy idő után abba kell hagyni az ilyeneket, de kiskorban mehet nyugodtan. :) Erősíti a szülő-gyerek kapcsolatot.

Én is fürödtem a szüleimmel, de ők persze nem meztelenül voltak. Bár nem emlékszem, hogy előtte tusoltak volna. Nem lett semmi bajom. :) Sőt nem is gondoltam, hogy lehetne valami bajom.

2015. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!