Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Agyhártyagyulladás elleni...

Agyhártyagyulladás elleni vakcinát meddig tárolhatom a hűtőnkben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiam most lesz egy éves a hónapban. Egy hete voltam orvosnál és megbeszéltük,hogy a kötelező oltás mellé beadatjuk az agyhártyagyulladás ellenit. A receptet ideadták...én meg szépen kiváltottam, de így utólag gondolkodva lehet, hogy ráért volna még. Ha közel egy hónapot áll a hűtőnkben az baj? Inkább írassak fel másikat?

2016. márc. 4. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá van írva a dobozra a szavatossági idő és a tárolás módja. Ha azt betartod, semmi gond.
2016. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor tegyél egy hőmérőt a hűtőbe, és naponta ellenőrizd, hogy abban a tartományban van-e a hőmérséklet, ami az oltásra van írva.
2016. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dobjad ki a szemétbe és ne is irass másikat!

Mi a frászért mérgezed a saját gyereked??

Illetve a patikába a gyógyszergyüjtőbe dobd!!

2016. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!