Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire viseli meg a babákat...

Mennyire viseli meg a babákat a 2 hónapos oltás?

Figyelt kérdés

A héten kapja a babám a 2 hónapos oltást, de már előre félek tőle, hogy hogy fogja viselni... :( Rosszul lesz-e, lázas lesz-e stb.


Mire kell majd figyelni és mik a teendők? Érdemes oltás után pár napig újra egy szobában aludni vele?


2016. márc. 21. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A mi kislányunkat semennyire sem viselte meg. A 18 hós oltás az, aminél előfordul a gyakorlatban láz, a többinél elég ritka. Tudom, hogy ez neked most ijesztő, de nem kell túlreagálni, alapvetően nem viseli meg a gyerekeket, amikor ilyen kicsit. Minél nagyobbak, annál nehezebb velük.
2016. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igy van ahogy az elso irta.

Nekunk nagyobb stressz mint nekik.

Holnap megyunk a 3 hos oltasra (ez valasztott, nem kotelezo). Mondjuk nekem mar 2. Baba igy sokkal lazabban tudom venni. Emlekszem milyen stresszben voltam az elso babanknal en is.


Annyit tehetsz, h az oltas utan 1-2 oraval ranezel a combijara ahova szurtak a szurikat. Ha piros, akkor pici borgatast tehetsz ra. (de nem lesz piros, nem is fogod megtalalni a helyet ahova szurtak)

Nem lesz semmi gond! :-)

2016. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sírt egy pár percig kézben kellett hazavinni otthon egy óráig nyűgösködött de fáradt is volt, lehet inkább azért és nem is az oltás miatt. Volt 2 híg széklete és kb ennyi, láza nem volt.

Majd a 4 hónapos oltás után ennyi baja se volt, sőt, babakocsiban haza tudtuk vinni.

2016. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ikreim vannak es egyaltalan nem viselte meg oket a 2 honapos oltas. A kisfiam a 4 honapos oltas utan lazasodott be, de Nurofennel 1 ora alatt lement a laza es masnapra semmi baja nem volt.
2016. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, picit megnyugodtam! :) Reméljük, nálunk sem lesz gond!
2016. márc. 21. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyire sem viselte meg. Eddig 15 hós egyik sem viselte meg. Én pl ma viszem oltásra,választott nem kötelezőre.
2016. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!