Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen C vitamint lehet adni...

Milyen C vitamint lehet adni egy 4 hónapos babának? És van valami orr csepp féle ami a taknyosságra lenne jó neki?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Cebion csepp- testsúlykilóként egy csepp. Orrcseppet nasivin babyt használunk.
2016. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cebion csepp formájú c vitamint szoktak adni gyerekeknek. A dokink a stérimar tengervizes orrsprayt szokta javasolni. De én felhívnám a gyerekorvost, hogy egyáltalán javasolja e a c vitamint ekkora babának, mennyire terheli meg a veséjét. Illetve az adagolásra is rákérdeznék.
2016. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. A mi orvosunk a 12 kilós fiamnak napi 5 cseppet javasolt.
2016. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az jó, nekem a gyógyszertárba mondta a nő hogy ahány kg annyi csepp... mondjuk nem adom minden nap, 2-3 naponta. De akkor majd megkèrdezem én is az orvost is.
2016. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Cebion csepp.

Takonyra: tengervizes orrspray: Stérimar. De ha nem átlátszó folyik az orrából, akkor vírus, orvoshoz kell menni, ad gyógyszertári cseppet.

2016. márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!