Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Próbálta már valaki a D -...

Próbálta már valaki a D - mannose csodaport visszatérő coli fertőzésre a gyerekénél? Egyéb ötletek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék tőletek. Nagyon el vagyok keseredve. 1 éves kislányomnak 4- szer volt coli b. a vizeletében. Veséje rendben. Sokan írták a higiéniát,a mi orvosunk szerint semmi köze hozzá.
2016. ápr. 7. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak mint felnőtt tudok tapasztalatot ìrni, nekem sajnos nem vált be, ennek ellenére rengeteg embernek segìt, nem tudom ilyen kisgyereknek is adható-e de ha igen egy próbát megér. Rendesen kikezelik amikor fertőzése lesz? Immunrendszere rendben van? Kakis pelust gyakran cserélitek? Pelus minősége megfelelő?
2016. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
HOgyan derült ki hogy coli fertőzése van? Bocs hogy belekérdeztem.
2016. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Pár hetes korában derült ki. Picit sárga volt még. Pelusból a legjobb van. Gyakran cserélem. Most tőzegáfonya szirupot kap,hátha. A probiotikum szinte folyamatosan megy. Mindig kap antibiotikumot,és kontroll tenyésztés is van utæna. Egy ideig ,7 hónapig nem jött elő,most szinte 2 havonta. Nem értem. A kaki miatt kérdeztem a dokit. De ő állítja nem ápolási hiba. Ja ,és Betadinos oldattal fertőtlenítem minden széklet után.

2016. ápr. 8. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!