Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fuldokló köhögés, valakinél...

Fuldokló köhögés, valakinél volt hasonló?

Figyelt kérdés

VAlamilyen légúti vírus szedett össze a lányom. Ma orvos megnézte, tüdő tiszta, semmi komolyat nem talált. Mondtam neki, hogy alvás közben fuldokló köhögéssel ébred, láthatóan alig kap levegőt. Mondta, hogy valószínűleg hörghurutos dolog. Ha ilyen van, nyugtassam meg és vigyem hideg levegőre.

Kruppra is kérdeztem, mert volt már de mondta, hogy ez nem az.


Délután az érkezése előtt is így ébred, majd késő délutáni alvásból is.

Ventolint javasolt az orvos, a többi gyógyszert leállította.


Járt valaki hasonlóan? Mennyi idő után múlt el?


2016. ápr. 11. 21:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez van az en lányomnal is. Nátha, kevés köhögéssel kezdődött, tegnapelőtt este kezdett nagyon kohogni es azóta is tart. Az orvos szerint tiszta az o tüdeje is, nem is irt gyógyszert mert ez szerinte is vírus, csak napközbenre köpteto. (Röntgenen is voltunk, tiszta a tüdeje) Éjszakára adtam neki köhögés csillapitot, de semmit nem használt. Iszonyúan kohogott, a mai volt a legdurvább éjszaka.

Éjszaka ha elaludt szegény 10 perce, akkor o is így kelt fel hirtelen hogy kissé fulladozott.

Az oviban a fel csoport lett egyszerre ugyanilyen beteg, úgyhogy biztos vírusrol van szó.

Az orvos biztos azért állította le a gyógyszert, mert azt hitte tüdőgyulladás lesz az elején, aztán látta hogy tiszta a tüdeje. Nálunk is azt hitte az elején, azért küldte el egyből rontgenre.

2016. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!