Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisteso mennyit volt beteg a...

Kisteso mennyit volt beteg a nagyteso mellett?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hú, nálunk sajna az első 3-4 hónapban sokat. Amit a Nagy két köhögéssel elintézett, azt a Kicsi több napos orrszívással vészelt át. Most 6 hónapos a Kicsi, már 2 hónapja "csend" van. Illetve volt egy hónapja egy kötőhártyagyulladás. A Nagy kapta el, nagyon vigyáztunk a Kicsire, a Nagy a közelébe sem ment, másnapra mégis kijött rajta. De azt pár napi cseppentgetéssel túléltük.
2016. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Az en kicsi lanyom 2 hetes kora ota beteg, most 4 honapos. Most is beteg termeszetesen. Gondolom a batyja miatt, aki szeptember ota ovis, es folyamatosan hordja haza a betegsegeket. Remelem egyszer nalunk is elmulik. A te babad megkapta így az oltast? Vagy akkor epp nem volt beteg?
2016. ápr. 15. 15:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a kicsi 6 hónapos volt mikor a nagy kezdte az ovit. Hiába volt anyatejes, mindent elkapott, tehát ugyanannyit volt beteg mint a nagy azzal a különbséggel hogy neki mindig elhúzódott így lassabban gyógyult ki belőle mint a nagy, így mire kigyógyult, már jött is a következő betegség. Januártól júniusig folyamatosan náthás volt, aztán nyáron nem ment oviba a lányom, így nyáron csak egyszer volt beteg, aztán következő télen kezdődött elölről, pedig a nagy akkor már sokkal kevesebbet volt beteg, de a kicsin még így is sokszor lázat okozott az, ami a nagynak mondjuk csak egy nátha volt. Most majdnem 2 éves a kicsi, remélem most már jobb lesz.

Az oltásokat nagyon nehezen tudta így megkapni a kicsi, hiszen mindig beteg volt.

2016. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerencsések vagyunk, a kistesó makkegészséges, masszív kissrác a két óvodás bátyja mellett. Nagyon ritkán beteg, akkor is gyorsan túl van rajta.

Én ezt annak tudom be, hogy kezdettől jól és sokat szopizott, csak most, 2 és fél éves kora után kezd elválasztódni. Nekünk ez így bejött.


A gyerekorvosunk nem olt beteget, meg szokta várni, míg a kicsi meggyógyul.

2016. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ennek semmi köze ahhoz, hogy anyatejes volt-e vagy sem. NÁlam is mindkét gyerek 2 éves koráig szopizott, első 6 hónapban csak anyatejes volt, mégis állandóan beteg. 3. voltam.
2016. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még nem volt beteg, bár a bátyja nem is jár óvodába, kértem neki felmentést, ha már úgyis otthon vagyunk. Közösségbe persze jár, de idén még csak egyszer voltak betegek, akkor is csak kis megfázás volt.
2016. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos en is meg voltam gyozodve arrol, hogy az anyatej megvedi oket, tekintve, hogy az elso nem volt beteg, mig oviba nem ment. De a lanyom is anyatejes, es megis folyamatosan beteg. :(
2016. ápr. 15. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok... azért gondolnám, hogy nagy szerepe van ebben az anyatejnek, mert első két kisfiam nem tudott szopizni, na ők betegesek voltak, és most is azok.

Harmadik fiam irtó nagy cicis, és egészséges vasgyúró akkor is, ha körülötte mindenki beteg.

2016. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Mindkét fiam szinte a kezdetektől tápszeres, viszont a Nagy, 10 hónaposan tüsszögött egyáltalán. Barátnőm fia 3 éves koráig cicizett, folyamatosan beteg volt és még mindig jóval többet az, mint az én Nagyom!
2016. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nálunk 2.5 éves a nagy, a kicsi 5 hónapos. Én nagyon aggódtam, mert a nagy elkapta a bárányhimlőt. Szerencsére a kicsin egy-két pötty volt. Megvédte az anyatej, de a dokim mondta, hogy lehet el fogja kapni. Van a baráti körben anyatejes baba, aki például elkapta és kórházba került. Szóval nem garancia az anyatej. Nálunk a nagy mindig hoz valami betegséget haza. Szerencsére eddig megúsztuk kisebb megfázásokkal.
2016. ápr. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!