Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe beszoktatás után...

Bölcsibe beszoktatás után milyen gyakran volt a gyereked beteg és holgyan oldottad meg az otthoni felügyeletét munkahely mellett?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. 2 havonta. Szabit vettem ki én vagy a férjem és otthon ápoltuk. Amikor meg már kicsit nagyobb lett, 2,5 éves körüli, akkor feljött anyukám vidékről és napközben ő volt vele, amíg mi dolgoztunk.
2015. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szeptemberben kezdte a bölcsit mindkettő, egyikük 20, másikuk 22 hósan. Kb a karácsonyi szünetig többet voltak otthon, mint bölcsiben, aztán már jobban bírták.

Ha nagy hirtelen ütött be a krach akkor többnyire én vittem orvoshoz őket, 1-2 napot én voltam a beteggel, nagy ritkán apa. Amikor már csak lábadoztak akkor anyukám volt mozgósítható, hogy engem se rúgjanak ki..

Ők tökjól el voltak amúgy a nagyival, csak engem bántott a lelkiismeret, hogy otthon fekszik mondjuk lázasan és nem lehetek vele :(

2015. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én minden másnap dolgozom: hajnali 4re megyek és este fél 11re érek haza.Így,ha beteg a gyerek,ott vagyok.Ha épp dolgozok,akkor meg Apuka hozza-viszi,ha itthon kell vele maradni,ő marad vele itthon.

Nekünk nagyszülők nagyon messzire vannak és dolgoznak,csak egymásra számíthatunk.

2015. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja,még ezt is kérdezted: 3 napot ment,aztán 1 hetet nem.Utána 4 napot ment,másik héten már megint nem tudtuk vinni,mert hol megfázás vagy valami vírus döntötte le,hol meg hányt.Utána jött a 15 hós oltás,azt is megszenvedte,3 napig volt lázas,akkor se tudtuk vinni,Alig járt még,nagyon nehezen bírjuk így mi is.
2015. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fél év úgy telt, hogy 1-2 hét bölcsi, 1-2 itthon lét.Én voltam vele itthon, a mai napig így van, még ovis. Szerencsére a munkahelyem tolerálja, nincs gond. Oviban dolgozom mint dajka , tehát a főnököm tudja, hogy miről szól a téma.
2015. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso azt irod toleralja a munkahelyed ez azt jelenti hogy nem szolnak hogy mondjuk minden honapban 1hetet hianyzol?
2015. szept. 15. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:

73 nap szabim volt, így azalatt teljesen beszokott a kicsi. Utána meg mindenki a csodájára járt, hogy nem is beteg szinte egyáltalán. Persze, hiszen babakorában mindent elkapott az akkor ovis nagytól :)

Amúgy én az első 1-2 napon maradok velük, én viszem el orvoshoz is, mert szerencsére olyan a munkaköröm, hogy tudnak nélkülözni és a céges telefonon és a laptopon elég sok mindent el tudok intézni.

Utána a párom vagy anyós marad velük.

2015. szept. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5.-ös vagyok. Igen tolerálja a főnököm. Többen vagyunk kisgyerekesek. Ilyen esetben az én csoportomba az óvonénik megoldják az etetést stb. tehát helyettem kiszolgálják a gyerekeket. A takarítást meg a WC-ben megoldja egy másik dajka néni. Ez természetesen fordítva is így van, ha a másik hiányzik, én takarítom ki a Wc-ét. Mindenki segít ilyen esetben a másikon.
2015. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!