Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi volt az első gondolatod...

Mi volt az első gondolatod akkor, amikor megtudtad, hogy éppen a te gyereked lett autista?

Figyelt kérdés
Tudom,fura a kérdés,de érdekel,ki mit érzett,gondolt abban a helyzetben.
2016. ápr. 21. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A szakemberek engem csak megerősítettek, én addigra már szinte biztos voltam benne, hogy érintett. Ennek ellenére sírva fakadtam, és azt gondoltam, amit szerintem a legtöbben ilyen helyzetben: miért pont velünk történik ez? A második gondolatom az volt,hogy fog-e valaha "normális" életet élni. (Szerencsére nálunk nem drámai a jelenlegi helyzet, szépen fejlődik, és nem tér el jelentősen az NT gyerekektől.)
2016. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Letörtem, mint a bili füle, de már jóval előtte, mert biztos voltam benne, hogy az.
2016. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!