Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a tapasztalatod a flamborin...

Mi a tapasztalatod a flamborin cseppről?

Figyelt kérdés
3 éves fiamnak írta fel a doki mert mandulagyulladasa van és lázas. Eddig kupot kapott vagy nurofent de a dr mondta h inkább ezt adjam. Miért szerintetek?
2016. máj. 3. 09:55
 1/6 Csoicsi válasza:
Mi is ezt kaptuk és használt is.A doktorbácsink azt mondta,hogy fájdalom és lázcsillapító,gyulladás csökkentő. Azt mondta 38,5 fokos lázig nem is kell más lázcsillapítót adnom.Igaz csak egyszer használtuk eddig,de akkor segített.
2016. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk nekünkmnagyon jól levitte a fiam lázát. Fájdalomcsillapításra is használtuk már. Szerintem jó!
2016. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A "miértre" a válasz: egy 3 évesnek már nem igazán "kényelmes" vagy kellemes kúpot adni, de pl. egy 5 évesnek már pláne nem adnék. A nurofen (ibufrofen) nem sokat ér, ha magasabb lázat kell csillapítani. A Flamborinban viszont ugyanaz a hatóanyag, mint az Algopyrinben, hatékonyabban leviszi a lázat, és végre csináltak belőle olyan kiszerelést, amit szájon át csepp formájában lehet adni, le is viszi a gyerek lázát és nem kell kúpozgatni egy óvodáskorú gyereket.


Mi is használtuk 5 évesnek, a nurofen nem vitte le a lázát, ez viszont igen.

2016. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem kihányta. Megkostoltam én, hát nem csoda.... Egyszerre iszonyat édes és keserű.
2016. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány kg-os gyereknek hány cseppet adtok?
2017. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem úgy mondta a drnő h 2 kg-kent 1 csepp
2017. febr. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!