Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1 éves fiam havonta-3 hetente...

1 éves fiam havonta-3 hetente belázasodik. Más tünet nincs. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 03:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem ezt az orvossal kellene megbeszélni.
2016. máj. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni.Vérvétel és vizelet,meg fül orr gége elsőkörben.Ez nem normális,utána kell járni
2016. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gyulladás van a szervezetében. ORvoshoz vidd el!
2016. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal látja orvos! Most is elvittem. De csak azt mondja piros a torka. De most kértem vizelet és vérvételt.
2016. máj. 4. 14:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha piros a torka akkor van ott vírus,de a vér vizelet nem fog ártani,legalább megnyugodsz.
2016. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy havonta elkap egy vírust (torokfájás stb.), ez normális.
2016. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
58%
Szia! Nem vagyok orvos, de a saját kisfiam kapcsán egyszer hallottam egy kardiológustól egy rendkívül aggasztó dolgot. Az ország egyik legjobb kardiológusáról beszélek, szóval megbízható. Szerencsére nekünk nem volt gondunk, de neked óvatosságból javasolnám ti is menjetek el egy szakirányú kivizsgálásra.Állítólag ugyanis van egy speciális szívprobléma gyerekeknél, ami influenzás, megfázásos, gyulladásos megbetegedés tüneteit produkálja, ezerből viszont csak egy gyerekorvos veszi észre hogy a hátterében szívprobléma van, Ráadásul ez a fajta szívprobléma kezeletlenül és hosszútávon mindig halálos. Nem ijesztgetni akarlak, de tudom mit érzel. Én is hasonló cipőben jártam, nekünk más volt a végén a háttérben, de ott és akkor engem csak ez a kivizsgálás győzött meg.
2016. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
esetleg tejallergia? próbáld kikerülni, ha az, akkor elmúlik.
2016. máj. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Barátnőm hasonló cipőben járt. Egy ideje nem ilyen sűrűn. Neki autoimmun betegsége van. De ennyiből nehéz megmondani.
2016. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
ORVOS!!!
2016. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!