Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki az aki beadatta a bárányhim...

Ki az aki beadatta a bárányhimlőre vagy kullancsra az oltást?

Figyelt kérdés
15 hónapos a fiam,panelban lakunk városban.ki melyiket adatta be?és aki tudja,hány oltásból állnak és mennyibe kerül 1-1 oltás?köszönöm:)
2016. máj. 20. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi bárányhimlő ellen adtuk be. 15000 az oltás, ha jól emlékszem, és kell egy ismétlő is.
2016. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bárányhimlőt már beadattam: tényleg két oltásból áll, én azt hiszem 13000-ért vettem, de ez régebben volt. Az ár egy kicsit a gyógyszertártól is függ szerintem.

A kullancs elleni védőoltás 3 oltásból áll. Az első után hat héttel következik a második, a harmadikat pedig pár hónappal később kell beadni. Ennek az ára is nagyon változó. Volt olyan hely, ahol majdnem nyolc ezer forint lett volna az ára, más patikában pedig megvettem hatezer körül. A pontos összegre nem emlékszem.

2016. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
városban meg egyébként is minek a kullancs elleni oltás? Megnéztétek milyen mellékhatása lehet??? Jobb ha elolvassátok, magatoknak biztos nem adattátok be!!!!
2016. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!