Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a neve a bárányhimlőre...

Mi a neve a bárányhimlőre ajánlott rázókeveréknek? Sehol nem találom a neten.

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Proxclin.
2012. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra a nagyon fehér hűsítő folyadékra gondolsz?

Suspensio zinci aquosa.

2012. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, r nélkül. Azaz, POXCLIN
2012. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A másodiké a nyerő! Köszönöm szépen!


További szép napot!

2012. jan. 27. 12:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ma már nem ajánlják a cinkes rázókeveréket.
2012. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bárányhimlőre nem jó a rázókeverék! Szúnyogcsípésre, csalánkiütésre jó használni, de a himlőre nem! Mi valamilyen hintőport kaptunk anno a dokinéninktől, enyhítette a viszketést.
2012. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocs az offért. barátnőmnek a nagylánya bárányhimlős volt, ezt kapták rá. utána a pici is elkapta aki 9 hónapos volt, bekente vele anyuka majd 1 hétig kórházban feküdtek emiatt, csak 3 éves kor felett szabad használni :S


nem tudom menyi idős a picid, nem is okoskodni akarok, de ha még kicsi akkor azért csörögj rá a dokitokra

2012. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki már a mentolos hintőport és a Fenistil cseppet ajánlotta.

Én is rákérdeztem erre a rázósra, (szerettem volna felíratni), de ennyit mondott.

2012. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál ő irta fel csak azért kérdeztem meg mert annyira olvashatatlan volt a cetli hogy megkérdeztem...! Amugy rá van irva a használati útmutatóra hogy csecsemőknél és kisdedeknél nem ajánlják...Csak akkor nem értem hogy az orvos felirja a gyógyszerész meg kiadja, és mind a kettő tudja hogy a fiam kicsi gyerek...!? Akkor most nem értem??? Mindegy megvettük, nem volt nagy összeg 200 forint se volt. Ha kijönnek a pöttyei (mert csak veszélybe vagyunk) akkor majd felhivom a másik dokit hogy most akkor mit csináljak?!! Köszi a kommentet!
2012. jan. 29. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Suspensio zinci aquosa FoNo VII. Parma


fehér rázókeverék

2018. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!