Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Köptetőt és antihisztamint...

Köptetőt és antihisztamint (Cetirizint) lehet egyszerre adni?

Figyelt kérdés
Kislányom hurutosan köhög, hörög, orra kicsit folyik. Este tudunk orvoshoz menni. Addigis érdekelne, hogy pl. Ambroxol köptető szirupot és Cetirizint kis idő különbséggel lehet- e adni?
2016. máj. 27. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az orvos cetirizin mellé izlandi zúzmót ajánlott.
2016. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Többféle gyógynövényest próbáltunk korábban, egyik sem hatott. Most az Ambroxol van soron, hátha segít.
2016. máj. 27. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom, de az izlandi zuzmó száraz köhögésre jó, max. este lefekvés előtt adj azt neki.

Hurutos köhögésre adj neki lándzsás útifüvet v. Prospan szirupot, ezek gyógynövény alapúak.

Mikor fiamat műtötték, ő infúzióban antibiotikumot kapott és mellette adhattam neki a Cetirizint (allergia miatt).

2016. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a cetirizint este szoktam adni, köptetőt meg napközben, este inkább köhögéscsillapítót
2016. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!