Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szoptatott babával maradhatok...

Szoptatott babával maradhatok a kórházban?

Figyelt kérdés

Nemsokára megyünk ügyeletre a 9 hónaposommal a Szt. László kórházba(Bp). A tünetek alapján szerintem bent fogják tartani(makacs hasmenés, kezdetleges dehitratáció, a víz sem marad meg benne).

Ugye maradhatok vele, ha így alakul? Kb milyen anyagi vonzata van, mire készüljek?


2016. jún. 5. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szt.L-t nem ismerem, de általában szoptatástól függetlenül bent aludhat 1 hozzátartozó a gyerekkel. Na, nem ágyon, de széken, matracon vagy földön mindenképp.
2016. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy hozzátartozó bent maradhat,ennek anyagi vonzata általában nincs.De van olyan kórház,ahol vannak baba mama szobák,ott az anya is kap ágyat meg ellátást.Ezek napi díjasok.
2016. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt a kórházat nem ismerem mi a Heim Pálban voltunk a nefrologián, ott fotelágy van 1 hozzátartozónak. Jár reggeli - vacsi (kenyér felvágottal) és ebéd főtt kaja, fizetni ezért nem kellett.
2016. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem két hónaposan kellett bent maradnia a babának szintén hasmenés, hányás betegséggel. Nem volt már teljesen szoptatott, ennek ellenére maradhattam vele. Szerintem te is bent maradhatsz. Jobbulást!
2016. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Snorri ***** válasza:
Törvény adta jogod, hogy a gyerekeddel maradj. Nincs olyan, hogy nem. Lehet csak széken, de akkor is vele lehetsz.
2016. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bizony, törvény rendelkezik róla, hogy 18 év alattival egy fő hozzátartozó vagy kísérő 24 órában a kórházban tartózkodhat. Ez nem azt jelenti, hogy csak egy ember jelölhető ki, de egyszerre egy személy lehet bent vele.


Anyagi vonzata akkor van, ha ún. VIP szobát kértek és tudnak adni, azok naponta 2-7000 Ft között szóródnak, intézménytől függően.

2016. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Maracot kaptam végül és maradhattam.

2016. jún. 5. 22:17
 8/8 A kérdező kommentje:
*matracot*
2016. jún. 5. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!