Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha egy gyerek 2 évesen nem...

Ha egy gyerek 2 évesen nem játszik a többi gyerekkel, sőt inkább fél tőlük, az valószinű autizmusra utal?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem arra utal hogy 2 éves.
2016. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ok.a barátnőimnek 2 éves lánya és fia egyfolytában nyaggatja a fiamat hogy miért nem hajlandó játszani velük...a fiam meg csak bujik mögém...ök egymással játszanak,sőt már egymás szerelmei...én csak azt nem értem,az én fiam miért ennyire más mint ők...
2016. jún. 6. 08:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más. Az is lehet hogy nem szimpik. A gyerekednek jó eséllyel semmi baja. Azt a szerelmet meg a szülők találták ki nem a 2 évesek. Ez fix. Ha sokat mondogatják rajtuk ragad. De ennyi.
2016. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért irod hogy jó eséllyel semmi baja?ha egy gyerek fél a társaitól az is lehet egy tünete az autizmusnak nem?
2016. jún. 6. 08:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Még kiscsoportos óvodásként is jellemző, hogy egy kisgyerek egyedül játszik legszívesebben. Csak középsőben jegyzik, hogy mennyire nyit a társai felé.

Szóval a fenéket autizmus, teljesen rendben van a gyerek.

2016. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem köszönöm.Nekem csak az volt a feltűnő,hogy mekkora különbség van ebben a korban gyerek és gyerek közt.Ők már ilyenkor egymás szerelmei,együtt játszanak,az én fiam meg a közelükbe nem menne.De akkor ez nem jelent semmit. mégegyszer köszi.
2016. jún. 6. 09:03
 7/13 anonim ***** válasza:
7 eves a kisfiam, egyke unokatesok es tavol vannak.. lanyokkal nem szeret jatszani, mostanaban par szot beszel veluk de semmi tobb. Probald meg, hogy jatszohazban jatszik e kisfiukkal :)
2016. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem is értem ezt. Nekem is mindenki mondja, hogy 3 éves korig nem jászanak senkivel, de a játszótéren a gyerekek keresik egymás tásaságát. Ha nem is kisautót tologatnak együtt, de megfogják egymást, egymásra néznek, megölelik egymást, vagy csak csendben nézik egymást. Még a kis 1 éves forma gyerekek is.


Egyébként, ha csak ez a gond, akkor az nem autizmus.

2016. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mik az autizmus jelei de nem kell egyből arra gondolni!

A 1,5 éves lànyomat mikor összehoztuk egy 2 évessel màr-màr félt tőle, a nagy meg mindig ölelgette volna... Mikor a lànyom 2 éves lett màr szimlàn full nem érdekelte egyik gyerek sem, mintha nem is léteztek volna! Eltelt pàr hónap és màr ő megy oda a többiekhez, köszön nekik, èrdeklődik mit csinàlnak, próbàl jàtszani velük.

De egyèbként az ovira felkészítő 'klubban' is az megy hogy ahàny gyerek annyifelé jàtszanak, nem igazàn foglalkoznak egymàssal!

2016. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3,5 éves a fiam, még van, hogy elbújik, szégyenlősködik, ha más gyerek hívja játszani.

Sőt, van egy kis barátja, akivel minden hétvégén összefutnak, van, hogy még előle is elbújik.

És nem autista.

Minden gyerek más.

2016. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!