Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Allergias babak szulei! Mire...

Allergias babak szulei! Mire allergias a gyerkoc, es mik voltak a tunetek?

Figyelt kérdés
Ha volt kiutes, mikor es milyen formaban jelentkezett? Lanyom 7 hos, es folyamatosan vannak foltjai, ekcemas is. Nem haladunk a hozzataplalassal sem emiatt...
2016. júl. 7. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is ekcémásan született. Ugyhogy tejet nem fogyasztottam szoptatás alatt. Mikor eljutottunk a tojásig olyan lett a bőre mintha csalánnal összevertem volna. Erre azt mondta 5 bőrgyógyász is hogy csak ekcémás és irták is a szterodos kenőcsöt. Nem hagytam ennyiben végül elvittem magán uton. Persze hogy allergiás volt a tej tojás csoki banánra. Most 4 ves és még mindig meg van az összes allergája. Javaslom neked told ki a hozzátáplálást amennyire lehet. Minél később kap tehet tojást annál jobban tudja a szervezete lebontani. n most 13 hetes kismama vagyok. És most sem iszon már tejet illetve nem eszem tehtermékeket. Hátha nem lesz allergiás a tesó.
2016. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! A fiam is ekcemas volt, de neki a vegen nem alakult ki allergiaja. Legalabbis eddig. Most 3 eves, es neki kb. 1 eves korara teljesen elmult az ekcemaja, es azota sem jott elo. Eszik tojast, tejet gond nelkul. Remelem a lanyommal is ez lesz. A hozzataplalast nagyon lassan csinalom, szerencsere van eleg tejem. A fiadnak akkor csalankiutese is volt?
2016. júl. 9. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ugy nézett ki. De azt nem tudom az volt e. Iszonyatosan viszketett neki és csak sirt szegény.Miota tartjuk a diétát nagyon szép a bőre. De ha terheltük tejjel, mert kelett megint romlott. És kezdett is köhögni.
2016. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!