Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha egy (hasmenéses) vírust 2x...

Ha egy (hasmenéses) vírust 2x is elkap a baba egy hónapban, akkor a második alkalommal ugyanúgy kijön rajta vagy van esély rá, hogy enyhébb lesz vagy esetleg el se kapja vagy egyáltalán nem lehet tudni?

Figyelt kérdés
A hónap elején ment a hasa 10 hónapos babának, tegnap és ma a férjemnek megy a hasa és azt mondja a munkahelyén többeknek. A babán nem jött eddig ki de sokszor volt már beteg. :(
2016. júl. 29. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok vészmadár lenni, de szerintem rosszabb is lehet, mivel nem sok ideje volt megerősödni.

A helyedben már most probiotikummal tömném. Protexin restore.

2016. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már tegnap vettem neki protexin restore-t. Én sem vagyok optimista. :( egyelőre jó a kedve. Ebben a hónapban 1 betegség és 4 fog volt még "csak" a program. :(
2016. júl. 29. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ti is többször elkaptátok akkor igen, elkaphatja ő is. Az se biztos hogy ugyanaz a vírus-e.
2016. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az igaz, hogy fogalmam sincs ugyanaz a vírus-e. A múltkor csak a baba kapta el és most eddig csak a férjem, reménykedem, eddig még semmi.

2016. júl. 29. 14:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Talán megúsztuk. :)
2016. aug. 3. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!