Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Érintés nélküli hőmérőből milyet?

Érintés nélküli hőmérőből milyet?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnénk, ami méri a test, folyadék, levegő hőmérsékletet is. Ezt néztük ki, szerintetek?


[link]


2016. aug. 6. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt mindegyik tudja, de lázmérésre egyiket sem ajánlom.

Kicsit izzadt homlok vagy ha "bemozdul" a gyerek arra a pár mp-re és máris 1-2 fok eltérés is lehet.

2016. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve a típusban nem bízom, ráadásul a funkciók jelentős része teljesen haszontalan, használod egy hétig, mert jó buli, de ennyi. Gondolok itt a levegő, a víz és a tápszer mérésére. A levegőt érzed te is. Ha nem, egy számtól nem leszel okosabb, mert a hőmérő sem azt mondja, hogy "adj a gyerekre még egy nadrágot". A víz és a tápszer akkor jó, ha bírja a csuklód/kezed. A láz meg végbélben a legpontosabb.


De egyébként jah: ha haszontalan vackot akartok, akkor ez mindenképp az olcsóbb fajtából van.

2016. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első: próbáltad az összeset, vagy így ránézésre tudod, h sz@r?


második: próbáltad esetleg ilyennel és végbélben egyszerre megmérni, és nem ugyan azt mutatta, vagy csak gondolod, hogy ez is egy haszontalan vacak?


Örülnék olyan válasznak is, aki használt már ilyet.



egyébként nagybátyáméknak van, ők szeretik, csak azt a fajtát nem lehet EP kártyára venni, ezért tettem fel a kérdést. Ja, és ők próbálták egyszerre higanyossal végbélben, majd ezzel homloknál, és ugyan annyi volt az eredmény.

2016. aug. 6. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Igen, többfélét próbáltam. Geratherm, Omron, Beuer.... kicsit nagyobb márkák, mint a belinkelt és vackok mind. Igen, higanyossal és más flexi popóba nyomós digitálissal összehasonlítva is.


De vegyed, ha csak annyira akarod biztosan tudni a gyerek hőjét, mint ahogy a csuklód megmondja.


Agresszív kismalac....

2016. aug. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam (szerencsére nem sajátot), kb annyira pontos, mint a kézrátétel. 2-es
2016. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt vagyok a korhazban, itt is ilyennel merik a babat, az anyukat, sot, a hutot is ;)
2016. szept. 11. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!