Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orszívozas nálatok tiltakozass...

Orszívozas nálatok tiltakozassal jár?

Figyelt kérdés

#sírás #tiltakozás #sikítás #orrszivo-porszívo hogyan csinaljatok #a pici tiltakozik le kell fogni es nagy a sikitás #alig bírom kiszívni a váladekot #de nagyon jo es persze muszaj #indul az orrszívas #kerek tanacsokat
2016. jún. 22. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk igen. Mindegyik gyerekemnél. Pedig nem vagyunk/voltunk soha erőszakosak, próbáltuk elmondani, viccesre venni a dolgot, de mindig sírtak, kiabáltak, kézzel-lábbal tiltakoztak.
2016. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,de inkább sírjon 2 percet egy orrszívás miatt,mint gyulladt arcüreg miatt napokat-heteket
2016. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Igaz a fiam 7 hónaposan volt legutoljára beteg de amint meglátta mi készül már sírt. Le kellett fogni úgy kapálózott, fordult volna stb. :( De ha egyszer muszáj kiszívni neki..
2016. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Par napos koratol hasznalunk kezit (orraban volt a tej folyton), igy a Nosiboon sem lepodott meg. Nekunk nincs orrszivo-porszivonk, helyette van a gep.
2016. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

6 hónapos korában megszokta a használatát, utána 4 hónap múlva kellett elővenni újra. Azóta ordítás van, már úgy kezdem, hogy lefogom. :(

Nem feszülök rá, nyugodtan beszélek hozzá közben, ha végzünk megdícsérem(bár nem tudom miért :D).

2016. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 honapos volt, mikor eloszor kiprobaltuk, nagyon raizgultam, mar elterveztem, hogy egyutt fogunk sirni stb, erre egy hangja nem volt, de meg csak a fejet se forditotta el...:D ugy csinalt, mintha semmi nem tortent volna
2016. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyerekenként és életkoronként változó volt. A két évesem pl. kérte, hogy szívjuk le és magának meg is csinálta. Összedugni szerette a legjobban, meg élvezte, hogy beindítottuk a porszívót, és az "beszippantotta" a kütyü végét.


Én nem törődtem azzal, hogy szeretik-nem szeretik, ha kellett, leszívtam, le is fogtam őket. Háton fektetve a legkönnyebb, fölé kell térdelni és a két kart a test mellé szorítani, na persze csak annyira, hogy ne tudja elővenni, nem úgy, hogy fájjon (ez így leírva rosszul hangzik, élőben picit barátságosabb), így az embernek két szabad keze marad, egyikkel lehet tartani a fejét, másikkal szívni. Így kb 20mp alatt megvan az egész.


Kb 3-4 éves korban már nagyobb az orrlyukuk, mint hogy hatékonyan lehetne szívni, de addigra már szerencsére a fújás is jól megy nekik általában.


Egyszer a 6 évesem is kérte, hogy szívjuk le, mert nem bírja kifújni.


Szóval visszatekintve nem marad ez rossz élmény nekik.

2016. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lewega ***** válasza:
Eleinte igen, de ahogy cseperedett, már magának csinálta.
2016. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a nagyobbik igen, de kb két éves korától már simán megcsináljuk, nem tiltakozik. Nekem az vált be, hogy leültünk a földre (érdekes, idáig simán csinálta, nem tiltakozott), lefeküdt a két lábam közé hanyatt, én meg a két karját a lábaim alá tettem és így megvolt a két kezem :) A kicsi még kicsi hozzá hogy nagyon tiltakozzon, de nyilván majd ő is megszokja idővel
2016. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!