Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mivel kezelhetném kislányom...

Piroska és a farkas kérdése:

Mivel kezelhetném kislányom szemét?

Figyelt kérdés
2,5 évesem pàr napja beteg. Köhög, orra folyik, de làztalan. Orrszívózzuk, kap orrcseppet, euukaliptuszos krémet a hàtàra- mellkasàra, nurofent. Összességében kb végiugvirgonckodja a napot, a kedélye jó, ezért nem vittem dokihoz, ne kapjon ott vmi.komolyabbat. A màsik ok h 30 hetes kismama vagyok és magamat - ill a magzatot - is félteném a durvàbb baciktól. Nadehogy a lényegre térjek, tegnap reggel és ma reggel vmi vàladékozàstól úgy összeragadtak a szemecskéi, h beletelt vaagy 20 percbe mife letisztogattam, azóta időnként sàrgàs vàladék gyűlik össze a szeme sarkàban ill néha tiszta könny is folyik. Kamillàs lemosàst csinàlok, de sajna ha pl tüsszent és nem vagyok elég gyors, szétkeni az arcán ami kijön, plussz gondolom éjjel is, így a szemébe is beledörgöli. Holnap felhívom a dokinénit, h mit javasol, de ha addigis lenne vmi tanàcs, megköszönném.
2016. aug. 28. 18:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Egyàltalàn nem viselkedik úgy, mintha fàjna az arca. Nem nyűgös, nem dördöli a szemét. Holnap reggel 8- tól rendel a dokink, ahogy felébred, megyünk. Ràm mekkora veszélyt jelenthet, ha elkapom? Sajnos - teljesen más okokból- egy 2. trimeszteres kistestvért tavaly elveszìtettünk, ezért nagy bennem a félelem.
2016. aug. 28. 19:48
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem jelent veszélyt, sokkal inkább a kislányodra.

Ha ennyire félsz akkor férjed vigye el :)

2016. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Férjem lázas betegen ment el a 12 óràs éjszakàzàsra, nem tudom, h milyen àllapotban jön haza. Ő is azt mondta, h majd ő elviszi, végül megbeszéltük, h együtt megyünk mind, de az udvaron várakozunk majd. Ketten csak kiteszünk egy embernyi energiaszintet... :)
2016. aug. 28. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!