Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vigyem orvoshoz megint? Mi...

Vigyem orvoshoz megint? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kisfiam másfél hete belázasodott, akkor kivártuk a hétfőt az orvossal, mert épp szabin volt. Szerencsére nem volt ezidő alatt semmi komoly baja, mire az orvoshoz értünk már minden tünete elmúlt, de a doki szerint torokgyuszija van.

Akkor úgy volt, hogy első nap szinte végig láz, második nap csak este láz, napközben hőemelkedés, harmadik nap se láz, se hőemelkedés.

Most megint lázas. Esetleg visszaeshetett? Beszedtuk a gyogyszert pedig.


2016. aug. 31. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

2 hete volt így mindkét gyerekem.

Az orvos azt mondta, hogy ez vírus. Először láz pár napig, aztán lehetnek felsőlégúti tünetek.

Fiamnál 3 nap láz volt, aztán semmi (max 38,6). Lányomnál láz (39,9 max), meg hőemelkedés felváltva majdnem egy hétig. Utána 2 napig folyt az orra és kész.

Amúgy meg délelőtt sokáig aludtak, aztán egészen jól elvoltak és késő délután, este/éjszaka lázasodtak be.

Nem adtak rá semmit, csak lázcsillapítás kellett.

2016. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Na nagyon pici elvinném. Ha nagyobb, egyelőre várnék, pénteken elvinném ha nem javul. Korábban is, ha magas láza van vagy van baktériumra jel (pl színes orrváladék).
2016. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Orrfolyasa nincs, a fülét huzgalja sokat. 9 hónapos, viszonylag kicsi még !
2016. aug. 31. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Vidd el a dokihoz!

Most olvasgattam még erről és írták, hogy volt, akinek ráment a fülére!

Inkább vidd el feleslegesen , minthogy tényleg begyulladjon a füle.

2016. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el
2016. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos mandulagyulladása van! Ez mennyire veszélyes ilyen pici korban?

Szerintem múltkor is az volt, csak a doki felületesen vizsgálta meg és rávágta, hogy torokgyulladás, mert az gyakoribb.

2016. szept. 2. 10:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig veszèlyes minden korban, de megfelelő és jó gyögyszerekkel tök jól kezelhető!!

Mennyire kicsi gyerekről beszélünk?

2016. szept. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostmar 10 hónapos. Sajnos még köhög kicsit, de azt gondoltam segített az antibiotikum.
2016. szept. 11. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!