Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hasmenés alatt mit főzzek két...

Hasmenés alatt mit főzzek két évesnek, orvoshoz vigyem e?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltunk es eleg sokat ettunk etteremben ahol tobbnyire grill zoldseget kertunk neki ami ugye eleg olajos...csutortokon kezdodott a hasmenese, masnap mar rizst foztem, azt kapott csak, meg haztartasi kekszet, ropit, tejet tejitalt se adtam neki...azota eltelt 3-4 nap, csak rizs keksz es ropi,.tegnap egy kis fott repa...kezd javulni neki de még mindig hig a kaka viszont a rizstol mar ki van, nem eszi meg, a fott krumplit alapbol nem szereti, a repat se eszi most, ki tudja miert eddig szerette....szoval mi a fraszt adhatok neki? es most hogy letelt a hetvege elvigyem azert dokihoz?.vagy ha javul mar folosleges? inni iszik eleget.
2016. jún. 13. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Kóla-ropi.

Tuti bevált háziszer.


Kicsit kirázod a szénsavat.


Odakozmált pirítós ("szenes" legyen), és reszelt alma is jó hasfogó.


Normaflore, recept nélkül kapható.

2016. jún. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

A mi dokinénink szerint a legújabb elv az, hogy nem kell diétáztatni, amit kíván azt kell neki adni. Kérdezz rá, bár lehet hogy nem fogja mondani, a miénk elég sokat jár továbbképzésekre, sokan meg tartják magukat a 20 évvel ezelőtti elvekhez.

Egyébként ha napokig tart, akkor az inkább egy vírus, mint az olajos zöldség.

2016. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hat az erdekes elv de a lanyom most a sargabarackra kattant ra es serintem a zoldseg mellett ez is felelos a kialakult hasmenesert - ezt nem is irtam - vagy 8 dbot megevett ket nap alatt...ha hagynam hogy azt egyen amit kivan akkor ropin meg barackon kivul mast nem enne.
2016. jún. 13. 07:40
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem úgy értettem, nyilván amikor egészséges, akkor sem eheti azt amit akar, de főzhetsz neki normális ételt, nem kell rizsen meg ropin tengetni.

És az is nyilvánvaló, hogy nem "f*satós" ételeket adsz neki.

De mehet hús, krumpli, zöldség, saláta, kenyér felvágottal. Tehát a "normális ételek".

Gyümölcsből inkább alma, körte, banán, ezek fogósabbak.

2016. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Tejet, tejterméket és húst még 1-2 napig ne adj neki.

Tea, keksz, ropi, estlege gy kis pirított liszt leves (jó sósan, köménymaggal).

Recept nélkül kapható még a Sodioral, ami visszapótolja az elveszített sókat, ásványi anyagokat.

Normaflore, Laktiv nagyon fontos, ahogy előttem is írták.

2016. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
normaflorebol van kulon babaknak? vay ami itthon van nekunk azt adhatom? 5 milis...hogyab kell adni neki? folyadekba etkezes utan? es mennyit?
2016. jún. 13. 08:03
 7/10 anonim ***** válasza:
A fiamnak biogiait javasolta a doktornő (21 hónapos) remélem jól írtam.
2016. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A két éves messze nem baba, úgyhogy nyugodtan adható neki a Normaflore
2016. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
étkezés előtt vagy után tanácsos? nem írja..
2016. jún. 13. 10:18
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Napi 1 Normaflore étkezések között, de kb. bármikor adható. Én ennyi diősen egy nagykanálba nyomtam ki a tubusból a folyadékot, és azt itattam meg velük.
2016. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!