Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyerekem nem néz rám, ha...

Gyerekem nem néz rám, ha odahoz nekem valamit megmutatni, vagy ha mutat valamit az utcán, vigyem el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ezen kivül semmilyen más autisztikus jelet nem vettem észre rajta.(utánaolvastam)nem repked,mondja a szavak elejét,nincsenek berögzött szokásai.de ez nagyon feltűnő.
2015. okt. 21. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
SOHA nem néz rád, vagy cska ilyenkor? Nem igazán értem a kérdést
2015. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de amugy van szemkontaktus.csak ilyenkor nincs.
2015. okt. 21. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:
olvasgasd még azt a listát! nincs az az egészséges gyerek akinek csak egy autisztikus tünete lenne!
2015. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2015. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
20 HÓS
2015. okt. 21. 17:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Oh koszonom ezt a sok segito valaszt.
2015. okt. 23. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen segítő választ lehet írni, egy ilyen kérdésre??? Ez egyáltalán nem utal arra, hogy baja lenne, ezt te is tudod. Vidd el orvoshoz, ha kételkedsz, ennyi. Mi honnan tudjuk?
2015. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem utal bajra?Én úgy tudtam rám kell néznie ha mutat valamit vagy odahoz valamit.Ha nem teszi,az arra utal,hogy nincs kommunikáció.
2015. okt. 24. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:

nagyon rosszul tudod :)

szemkontaktust kell felvennie, 20 hónaposan éppen elég annyi, ha látja, észleli, hogy figyelsz rá...


és továbbra is tartom, hogy nem normális ha egy gyereknek csak egy autisztikus tünete van :D nem viccből írtam, olyan gyerek nincs...


de akkor leírom pontosabb, az autizmus nem az, hogy van egy nagy lista amin tünetek vannak és ha egy is ráillik a gyerekre akkor autista.

autizmusnál mindhárom területet érintenie kell, csak akkor beszélhetünk róla. és maga a kommunikáció egy terület, nem pedig a szemkontaktus állandó tartása.

20 hónaposan meg még kicsi, bőven elég annyi, hogy bármilyen formában próbál kommunikálni :)

2015. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, ez egyáltalán semmit sem jelent. Lehet csak annyira érdekli, leköti, amit mutat, hogy ő is azt nézi, nem téged, ennyi. És, ahogy mrá mondták, az autizmusnak nem egy, hanem jóval több tünete van. Autisztikus tünete pedig minden gyereknek és minden felnőttnek van :)
2015. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!