Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kevert specifikus fejlődési...

Briguska99 kérdése:

Kevert specifikus fejlődési zavarral diagnosztizált gyermekek anyukáit keresem! Ki járt már így? Milyen terápiákra jártatok? Milyen mértékben segített?

Figyelt kérdés
Hogy alakult a gyerkőcök fejlődése?? Nagyon érdekelne mert a fiam most 17 honapos és megállapították nála a kevert specifikus fejlődési zavart. 2 hét múlva megyünk a kórházba egy teljes kivizsgálásra ahol kiderül hogy milyen mozgásterápiára lesz szüksége, bár mondták azt is hogy nincs kizárva az autizmus veszélye sem....nagyon be vagyok tojva, kíváncsi vagyok hogy nektek hogyan fejlődtek a gyerekek. Hasonlóak a tüneteink..nem jár, nem beszél, nem mindenkivel veszi fel a szemkontaktust, nem mutogat, csak maga mellett rángatja a kezét mint kb 8 hónaposan....kérlek írjatok hogy mennyit segítenek a terápiák, persze tudom hogy ez gyerekfüggő...
2016. szept. 5. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A terápiák nagyon sokat segítenek, és ti még nagyon időben vagytok! Rengeteg féle segítség létezik.
2016. szept. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _vike válasza:

A kisfiam 16 hónaposan is ezt a diagnózist kapta. Megy a tsmt, 2 hét múlva intenzív hrg, sajnos közben 1 műtét ami az életében a 4ik. Próbáljuk a homeopátiát és egy gyógypedagógus jár magámba fejleszteni aki autizmussal ijesztget.

Ti hol tartotok? Mire számítsak? Ugye minden rendbejön? Ok hogy nekünk kicsit többet kell érte tenni, de teljes életet élő gyermekeink lesznek?

2017. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
TSMT, konduktor, gyógypedagógus...ezekre (hez) jártunk. Most túl vagyunk 2 agyműtéten (daganat, sönt), fél év múlva lehet folytatni a fejlesztéseket. jó kérdés, de szeretném ha teljes életet élhetne...próbáljuk a maximumot kihozni belőle, de nagyon nem egyszerű, főleg mostanában.
2017. jún. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!