Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pécsiek! Diagnosztizált PCOS...

Pécsiek! Diagnosztizált PCOS esetén kihez érdemes menni?

Figyelt kérdés
Meddőségibe még nem szeretnék, olyan orvost keresnék, aki normálisan elküldi az embert vizsgálatokra, UH-ra, gyógyszeres kezelést alkalmaz, mielőtt rögtön műtene... Magánrendelés telefonszámokat is szívesen fogadok :) Köszönöm szépen
2016. máj. 6. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vonatjegyet érdemes venni Budapestre a MensMentisbe. Pécsiként mondom, komolyan. Utána van távkonzultáció. Lefutottam a felesleges köröket a pécsi sztk-ban, te ne kövess! Kezd a történetem végén és menj el a MensMentisbe!
2016. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos nem a vonatjeggyel van a probléma, hanem az időmmel :( Pécsett keresnék elsősorban magánrendelésre orvost, ha nem megy, majd ráérek ezen gondolkodni :) Mindenesetre köszönöm a válaszod!
2016. máj. 6. 15:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Idő? Na igen. 4 évet töltöttem el Pécsen, és semmi. Nem egészen egy évet kezeltek az MM-ben és azóta 2 gyerekem született. A legjobb szívvel mondom, fontold meg! Sok sikert nektek!
2016. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, átgondolom :)
2016. máj. 6. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, Pécsi ugan nem vagyok, de én is inkább azt tudom tanácsolni, hogy fogadd meg az első válaszoló tanácsát.

A PCOS legtöbb esetben (sőt, újabb vélemények szerint minden esetben) inzulinrezisztencia miatt alakul ki.

Ennek ellenőrzéséhez 3 pontos terheléses cukor + inzulin vizsgálat kell, amire vagy kiír egy nőgyógyász vagy endokrinológus, vagy ki kell nyitni a pénztárcát és magánban menni :(.

Nálam is PCOS van és enyhe IR, magánban végeztettem a vizsgálatokat, és még a magán dokik közül is van aki elküldött, hogy jók az eredményeim, semmi bajom (hát nem) TB-re fogamzásgátlót akartak írni (hát azt sem). Még keresem a megfelelő orvost, és internetes infók alapján 160g szénhidrátos diétát tartok - azóta van peteérésem.

Amúgy ha használsz facebook-ot nagyon tudom ajánlani az ottani IR és PCOS csoportokat, rengeteget segítenek és sok tanácsot adnak!

2016. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pécsi vagyok, és PCOS-em van. Én dr. Nemes Orsolya endokrinológushoz járok. Megkaptam a gyógyszeres kezelést, átbeszéltük a diétát, mozgást. Kontrollálja a laborjaimat. Én elégedett vagyok vele. A neve alapján ki lehet keresni hol dolgozik és magánrendelése is van.
2016. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én dr. Várnagy Ákoshoz járok, adjunktus, úgy tudom, ő erre 'specializálódott', érdemes utána nézni!
2016. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!