Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kapott már a babátok beontést...

Kapott már a babátok beontést házilag?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
hogymivan? Nem. Miért kellene egy babának beöntés? Nem is hallottam még ilyenről.
2016. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen van ilyen, ha sokáig nincs széklete és már a kupok sem segítenek, korházba is adnak beontést, így olvastam
2016. szept. 9. 13:57
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

kórházban igen! de Te nehogy adjál neki.

itasd meg teával, az szokott segiteni

2016. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
eszedbe ne jusson otthon. Még én se tenném, pedig szakképzett és több évtizedes gyakorlattal rendelkező nővér vagyok, de egészen más egy csecsemő teste meg egy felnőtté.
2016. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
első vagyok. Tényleg nem hallottam még ilyenről. Nálunk is volt hogy sokáig nem volt kaki, a babám hasfájós is volt, nekem a védőnőm még a szélcsövet se javasolta, azt mondta igyon sok folyadékot és legyünk türelmesek. De beöntésről szó nem volt.
2016. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
koszonom, azt azért én sem tenném, csak kíváncsi voltam másoknak a véleményére is
2016. szept. 9. 14:06
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Atyaég!

Ekkora kreténséget életemben nem hallottam még!

2016. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
elég szomorú, hogy megfordult a fejedben, hogy majd te így talán meg is oldanád a problémát.
2016. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

dehogy, tilos babának beöntést adni házilag! ha gáz van, akkor orvoshoz kell menni vele és ő majd ad neki ha úgy ítéli meg!


nekem szorulásos volt a fiam, 10 naponta kakilt, laevolac sziruppal, kúpot nem adtam neki! és persze figyeltem az étkezésére. de soha eszembe se jutott beöntést adni neki

2016. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%

igen,a miénk kapott,orvos montda,hogy adjunk,a gyógyszertárban életkor szerint adják a ballont.

de nem igazán vált be,a glicerines kúp sokkal jobb volt.

2016. szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!