Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lazcsillapito kupokat hasznalo...

Lazcsillapito kupokat hasznalok, gyorsan, de a baba mindig igy is sir es tiltakozik, ugyanigy a lazmeresnel is ami popsiban tortenik, ti babatok is sir?

Figyelt kérdés
Gyogyszer sajnos vissza jon, kupok hatasosak, csak sajnos, nem birjuk megszokni
2016. júl. 27. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én is tiltakoznék ha gyorsan benyomnád!

Én mindig kicsit beneogranormonoztam és lassan tettem be, feneket összenyomtam és vártam egy kicsit hogy ne nyomja vissza.

De amúgy igen, végigordította mindkettőt

2016. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A fenekébe dugsz valamit. Még szép, hogy sír!
2016. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De szerintem valamejik pici jol turi, de mi kupoknal, lazmeresnel kulon fejezet vagyunk
2016. júl. 27. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
te nem sírnál, ha ez történne veled? és nem tudnád, mi történik és miért, és fura lenne, és nem is tudnál ellene tenni. persze, hogy sírnál. ezért sír ő is.
2016. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha a kezeddel előtte felmelegíted, hogy csúszós legyen a vége, és nem összeszorított combokkal erőltetnéd be, akkor ideje se lenne felocsúdni. A fiaimnak én adtam be, ha kellett, de egy pisszenés se volt.
2016. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Melengesd meg a kezeddel, hogy ne legyen hideg. Határozottan fogd a fenekét, de ne szorítsd erősen.

Lázmérőt nem kell mélyen, csak hogy épp eltűnjön a fém vége. Olajozd meg, mielőtt feldugod. (nehogy illatosított babaolajjal! Natúr mandula, oliva...stb.).

Nyugodtan csináld, ne kapkodva, mert megérzi és az idegességed miatt is sírhat.


Lányunk csak nagyon kicsiként sírt miatta. Sokszor volt beteg, többször kórházban is, reflux miatt nem lehetett neki szirupot adni, így hozzászokott.

2016. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 charlesada válasza:
én teszek rá egy kis baba krémet és lassan teszem be ugy eddig nem is foglalkozott vele
2016. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!