Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nem bírja a virslit, a párizsi...

Nem bírja a virslit, a párizsit a gyomra?

Figyelt kérdés
Kisbabám 9.5 hónapos. Mult honapban kapott virslit eloszor. Ebedre. Delutan hanyt és ment a hasa. Egy hónappal késöbb adtam neki párizsit. Nem sokat, egy vekony szeletet. Ejjel hanyt és ment a hasa. Tobbet nem adok neki ilyesmit. Vedőnő azt mondta keveset lehet neki adni. Jól átföve. At volt ez fove megis igy jártunk... :-( Elronthatta a gyomrat? Ugy volt viszem dokihoz de masnapra elmult mind kétszer. Láza nem volt.
2016. szept. 22. 20:30
 1/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Kislànyom 2,5 éves. Kevés dologtól fáj a haya, a virslitől igen. Kemény éjszakàink voltak miatta, szóval simàn lehet h a Te babàd pocija sem bírja. Vegyél minél jobb minőségűt és feltétlenül hàmozd meg ha megfőtt,.akkor is ha az van rajta h " ehető bélben"- vagy vmi.ilyesmit szoktak ràírni. Nekünk így màr nincs gond, de ezerket a szójàval felfújt szarokat kerülni kell.
2016. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel igen sok szója van benne, azt pedig sok ember nem bírja, ezért jobb, ha nem adsz neki. Adj normális húsfélét, amiben nincs mindenféle vacak belekeverve
2016. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, igy fogok tenni!
2016. szept. 22. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Eleve 2 éves kortól ajánlják az ilyesmit.

27 éves létemre egyébként nekem vannak panaszaim virsli, parizer stb-től, úgyhogy nagyon nem tehet jót. Én sem vagyok egy biomami de szerintem egyelőre hanyagolnám az ilyesmit, nem 1 hónapig, hanem kb egy évig.

2016. szept. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A virsli és a párizsi egészségtelen hulladék. Szerintem nem tudom mikből formálják össze. Adj normális kaját a gyereknek.
2016. szept. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenfelet eszik koranak megfeleloen. De ezekbol tobbet nem adok neki. Ugy ertem kb 1 evig biztosan nem. Koszonom Nektek!
2016. szept. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!