Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Előfordulhat, hogy a megfázás...

Előfordulhat, hogy a megfázás miatt ébred a kisbabám rengetegszer éjjel?

Figyelt kérdés
Egy hete sajnos a 4 hónapos babám elkapta a vírusos torokgyulladást. Már jól van de még kb kétszer háromszor egy nap szükség van az orrszira,mert hallom a szörcsögést. Szopizni tud a szortyitól, csak azért porszizom nehogy szövődménye legyen. Viszont éjszaka kb 10szer kelt, ez volt a rekord, de napok óta sokszor ébred. Ebből 3szor hasra vágta magát és azért (most tanulta meg az új kis tudományát és azóta éjszaka is imádja nagy örömünkre...vissza még nem megy, úgyhogy sír, hogy fordítsuk meg:) ) Felsírt keservesen, viszont éhesnek nem volt éhes csak szokásosan kétszer evett. Hallgattam alvás közben szépen vette a levegőt, de lehet őt mégis zavarta és azért sírt így? Éjszaka emiatt nem is porsziztunk. Enni is tudott szépen. Vagy a porszizás égett be a kis fejecskéjébe? A mozgásfejlődés miatt még sokáig fog örvendeztetni a kis képességével éjszaka? Kinek mi a tapasztalat?

2016. okt. 3. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

1 órás a baba alvási fázisa. Ez azt jelenti, hogy óránként abba a szakaszba kerül, amikor álmukban mozognak. És bizony eleinte fel is ébredhetnek rá, akár óránként.

De a nátha miatt is lehet, igen

Nekem kb 2 hétig ébredt sokszor a fiam átfordulás után. Azóta nem kel fel rá. De én hallom, hogy recseg a kiságy.

2016. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De édes :) Hát akkor kitartunk, reméljük Manó is megunja lassan :)
2016. okt. 3. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!