Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tényleg bevigyem ügyeletre?

Tényleg bevigyem ügyeletre?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisbabám. Szerdán láza volt ezért bevittem orvoshoz. Torka volt kicsit begyulladva. Kaptunk gyógyszert, péntek óta láztalan viszont főleg ma óta de jóformán egész nap sír. Enni nem akar tegnap óta. Pufit eszik meg egy kis gyümölcsöt evett de nem sokat. Anyám szerint vmi baja van, azonnal vigyem ügyeletre. Holnap amúgy is vissza kell vinnem kontrollra. Mondtam hogy nem viszem ügyeletre. Szerinte nem törődöm vagyok. Vannak jó pillanatai is azért ilyenkor vigyorog, játszik de alapvetően rossz a kedve. Már engem is idegesít nem e más baja van. Egy foga van már, nagyon rágja az ujjait. Inni iszik.

2016. júl. 31. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vinném be, amíg iszik addig nagy gond nem lehet, és holnap úgy is mennétek.
2016. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Várj holnapig.
2016. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Pufit ?
2016. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Milyen gyógyszert kaptatok? Netán antibiotikumot? Mert akkor lehet, hogy ha nem adtál mellé probiotikumot, vagy csak kevesebbet, akkor lehet, hogy a bélflórája sérült és esetleg fáj a hasa.

Vagy ha nem kapott antibiotikumot, akkor lehet, hogy most majd fog kelleni, mert esetleg felülfertőződött és valami más gondot fog az orvos látni.

Én tapasztalatból tudom, hogy általában a nagyobb gondok este jönnek ki és általában olyankor nem alvás van emiatt és számtalanszor előztünk már meg gondot azzal, hogy inkább elmentünk az ügyeletre, mint hétfőig vártunk volna.

Szóval mi voltunk már vasárnap is ügyeleten (mandulagyulladást, fülgyulladást állapítottak meg). Szóval te tudod. Ha egyébként tényleg más baja nincs, csak kicsit étvágytalan, akkor megvárhatod nyugodtan a hétfőt. És ettől nem leszel nem törődöm. De azzal sem ártasz, sőt, ha inkább megnézeted.

2016. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Cataflam cseppet kaptunk.
2016. júl. 31. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyűgös de nem hiszem hogy komolyabb baja van ,amikor az enyém volt beteg ennyi idősen ő is keveset evett meg nyűgös volt de szerda óta ez még kevés a gyógyuláshoz.
2016. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd be. Az én fiam már 2éves, de ha úgy érzem talán baj van, egyből megyek. Inkább menjünk feleslegesen, mint később komoly baja legyen. Sőt, lehet, hogy estére rosszabbodik.
2016. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most aludt közel másfél órát, evett végre az ebédjéből. Igaz kb csak a felét de a tnapi 2 kanálhoz képest...most a kedve is jó, apjával játszik kint az udvaron. Remélem javul most már.
2016. júl. 31. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!