Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hajas fejbor alatt szaraz...

Hajas fejbor alatt szaraz hamlo plakkok, viszket neki, ha lekaparja, alatta eleven a bore, hullik a gyerek haja csomokban, tapasztaltatok mar ilyet?

Figyelt kérdés
Doktorno adott locoidot,nizoral alapu kremet es koszmo elleni sampont biztos ami biztos,tehat csak tapogatozik.Tud vki segiteni?Derekig ero haja osszefogva mar csak annyi mint a huvelykujjam:(
2016. aug. 15. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Borgyogyasz nem latta?
2016. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hajhullás nélkül volt gyereknek ilyen (1-2 kb 5 forintosnyi néha most is kijön). Ez alapján durva ekcémája lehet, amit nekem erős szteroidokkal sikerült megszüntetni, és kamasz korom után múlt el (ahogy írtam, nem teljesen). Keressetek fel egy jó bőrgyógyászt. Kell kenet és tenyésztés is atkára, baktériumra majd.
2016. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem,borgyogy meg nem volt,az a kovetkezo:(
2016. aug. 15. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!